Infantil Masculí IR Nivell 3
sábado, 15 de enero de 2022
DON BOSCO GODELLA
60
86
Infantil Masculí Roig
Aleví Femení Nivell 2
domingo, 16 de enero de 2022
Aleví Femení Roig Eva Oliva
11:30
veure camp
CAIXA POPULAR - CB TAVERNES
Cadet Femení IR Nivell 3
lunes, 17 de enero de 2022
CSA CARCAIXENT
40
45
Cadet Femení Rosso Buch
Cadet Masculí IR Nivell 3
sábado, 15 de enero de 2022
Cadet Masculí Roig
50
47
PAPAS ARGENTE CB LA FOGUERA CANALS
Infantil femení IR Nivell 3
domingo, 16 de enero de 2022
CB PEDREGUER 09
9:00
veure camp
Infantil Femení Maria Pina
Cadet Masculí IR Nivell 4
sábado, 15 de enero de 2022
Cadet Masculí Blau
37
45
COOPELEC CBG GUADASSUAR
Sènior Femení Cto. Preferent
sábado, 15 de enero de 2022
Sènior Femení DavidCasinosEsports
26
21
MOBILCO C.B. ANNA
Júnior Masculí 1ª Zonal
martes, 1 de marzo de 2022
Júnior Masculí Blau
19:30
veure camp
TALLERES OLTRASOL ALBERIC
C.B. GENOVES
hace 5 días
Sènior Femení Cto. Preferent
viernes, 10 de diciembre de 2021
Sènior Femení DavidCasinosEsports
53
24
SAN PEDRO MOIXENT FEMENI
Cadet Masculí IR Nivell 4
sábado, 11 de diciembre de 2021
EMBA 07
57
34
Cadet Masculí Blau
Cadet Masculí IR Nivell 3
sábado, 11 de diciembre de 2021
EMBA 06
61
44
Cadet Masculí Roig
Júnior Masculí Preferent
sábado, 11 de diciembre de 2021
MARTINEZ VALLS JUNIOR
65
73
Júnior Masculí Roig
Infantil Masculí IR Nivell 3
domingo, 12 de diciembre de 2021
Infantil Masculí Roig
49
8
CB ALGINET GROC
Júnior Masculí 1ª Zonal
domingo, 12 de diciembre de 2021
Júnior Masculí Blau
43
62
CB CULLERA
Senior Masculí 1ª Zonal
sábado, 11 de diciembre de 2021
XERACO BÀSQUET CLUB
88
63
Senior Masculí Gsport
Júnior Femení Nivell 2
domingo, 12 de diciembre de 2021
Júnior Femení Anna Gómez
35
54
CLUB BÀSQUET TAVERNES DE LA VALLDIGNA
Infantil Masculí IR Nivell 4
domingo, 12 de diciembre de 2021
MARTINEZ VALLS INFANTIL BLAU
52
12
Infantil Masculí Blau
Cadet Femení IR Nivell 3
domingo, 12 de diciembre de 2021
BÀSQUET BELLREGUARD
72
46
Cadet Femení Rosso Buch
Aleví Femení Nivell 2
lunes, 3 de enero de 2022
Aleví Femení Roig Eva Oliva
18
58
CSA CARCAIXENT
Categoria Aleví - lliga regular
sábado, 11 de diciembre de 2021
ERCROS ALMUSSAFES
9:00
veure camp
Aleví Masculí David Jimeno
Cadet Masculí IR Nivell 3
domingo, 12 de diciembre de 2021
C.B. ALGINET GROC
53
51
Cadet Masculí Roig
C.B. GENOVES
hace un mes
Sènior Femení Cto. Preferent
viernes, 26 de noviembre de 2021
SAN PEDRO MOIXENT FEMENI
37
58
Sènior Femení DavidCasinosEsports
Categoria Aleví - lliga regular
sábado, 27 de noviembre de 2021
Alevi Femení Blau Eva Oliva
24
17
CB BENIGÀNIM
Cadet Femení IR Nivell 3
sábado, 27 de noviembre de 2021
Cadet Femení Rosso Buch
0
2
BASQUET CULLERA
Infantil femení IR Nivell 3
sábado, 27 de noviembre de 2021
CBM BENIFAIÓ
9:00
veure camp
Infantil Femení Maria Pina
Infantil Masculí IR Nivell 3
lunes, 29 de noviembre de 2021
PELUQUERIA ALEJANDRO VES C.B. ANNA
54
70
Infantil Masculí Roig
Categoria Aleví - lliga regular
sábado, 27 de noviembre de 2021
Aleví Masculí David Jimeno
32
45
CP MARTÍNEZ VALLS
Cadet Masculí IR Nivell 4
domingo, 28 de noviembre de 2021
VISASOL CB ANNA
55
14
Cadet Masculí Blau
Infantil Masculí IR Nivell 4
sábado, 27 de noviembre de 2021
Infantil Masculí Blau
12
53
EL MENJADOR CB LA FOGUERA CANALS
Senior Masculí 1ª Zonal
domingo, 28 de noviembre de 2021
SALÓN HORÓSCOPO ENGUERA BASKET
63
59
Senior Masculí Gsport
Aleví Femení Nivell 2
sábado, 27 de noviembre de 2021
CAIXA POPULAR - CB TAVERNES
37
57
Aleví Femení Roig Eva Oliva
Júnior Masculí 1ª Zonal
sábado, 27 de noviembre de 2021
Júnior Masculí Blau
38
52
EMBA 04
Cadet Masculí IR Nivell 3
sábado, 27 de noviembre de 2021
CB ALGEMESI CADET A
54
50
Cadet Masculí Roig
Sènior Femení Cto. Preferent
domingo, 28 de noviembre de 2021
MOBILCO C.B. ANNA
40
47
Sènior Femení DavidCasinosEsports
Júnior Femení Nivell 2
domingo, 28 de noviembre de 2021
Júnior Femení Anna Gómez
37
58
C.D. PAIDOS DENIA
Júnior Masculí Preferent
domingo, 28 de noviembre de 2021
LA LLUM MISLATA BC XIRIVELLA VERDE
40
67
Júnior Masculí Roig
C.B. GENOVES
hace 2 meses
Cadet Masculí IR Nivell 4
sábado, 20 de noviembre de 2021
Cadet Masculí Blau
11
52
CLINICA DENTAL DOCTOR CARRALERO C.N.B.XATIVA
Júnior Femení Nivell 2
sábado, 20 de noviembre de 2021
ESCOLES ESPORTIVES ONDARA
56
17
Júnior Femení Anna Gómez
Cadet Femení IR Nivell 3
sábado, 20 de noviembre de 2021
CSA CARCAIXENT
34
52
Cadet Femení Rosso Buch
Sènior Femení Cto. Preferent
sábado, 20 de noviembre de 2021
Sènior Femení DavidCasinosEsports
53
45
E.S EL CASTELLANO ENGUERA BASKET
Infantil Masculí IR Nivell 3
sábado, 20 de noviembre de 2021
Infantil Masculí Roig
85
45
CAIXA POPULAR - CB TAVERNES
Cadet Masculí IR Nivell 3
sábado, 20 de noviembre de 2021
Cadet Masculí Roig
48
59
ROSTIDOR ALBERIC
Júnior Masculí Preferent
sábado, 20 de noviembre de 2021
Júnior Masculí Roig
69
53
ENGUERA BASKET
Júnior Masculí 1ª Zonal
sábado, 20 de noviembre de 2021
CLUB BÀSQUET TAVERNES DE LA VALLDIGNA
54
50
Júnior Masculí Blau
Infantil Masculí IR Nivell 4
domingo, 21 de noviembre de 2021
SAN PEDRO MOIXENT INFANTIL
67
27
Infantil Masculí Blau
Infantil femení IR Nivell 3
domingo, 21 de noviembre de 2021
NB ALZIRA
50
10
Infantil Femení Maria Pina
Senior Masculí 1ª Zonal
domingo, 21 de noviembre de 2021
Senior Masculí Gsport
67
47
PAPAS ARGENTE ALBERIC
C.B. GENOVES
hace 2 meses