Cadet Masculí Roig
2020/2021

Infantil Masculí Nivell 3
sábado, 12 de junio de 2021
Infantil Masculí Roig
64
63
MUTUA LEVANTE NB ALCOI
Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 12 de junio de 2021
NB ALZIRA GRANA
38
78
Cadet Masculí Blau
Infantil Masculí Nivell 3
domingo, 13 de junio de 2021
MUTUA LEVANTE NB ALCOI
75
64
Infantil Masculí Roig
Infantil Masculí Nivell 4
domingo, 13 de junio de 2021
C.D. PAIDOS DENIA
49
9
Infantil Masculí Blau
Cadet Masculí Nivell 4
domingo, 13 de junio de 2021
Cadet Masculí Blau
47
17
NB ALZIRA GRANA
Cadet Masculí Nivell 3
sábado, 12 de junio de 2021
CLUB BÀSQUET JOVENTUT D´ALCOI
85
53
Cadet Masculí Roig
Infantil Masculí Nivell 4
sábado, 12 de junio de 2021
Infantil Masculí Blau
24
58
C.D. PAIDOS DENIA
Cadet Masculí Nivell 3
domingo, 13 de junio de 2021
Cadet Masculí Roig
62
62
CLUB BÀSQUET JOVENTUT D´ALCOI
Sènior Femení Ct. Autonómic
domingo, 13 de junio de 2021
Sènior Femení
61
60
CB ILICITANO - BURGUER SUNSET
Sènior Femení Ct. Autonómic
sábado, 12 de junio de 2021
CB ILICITANO - BURGUER SUNSET
67
24
Sènior Femení

El cadet masculí roig, cadet masculí blau, infantil roig i infantil blau, s'uneixen al sènior femení a les eliminatòries pel títol de les seues respectives categories.

Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 29 de mayo de 2021
GERPASA CB LA FOGUERA CANALS
41
52
Cadet Masculí Blau
Aleví Masculí Nivell 3
sábado, 12 de junio de 2021
Aleví Masculí
63
38
UPB GANDIA 10 A
Cadet Masculí Nivell 3
sábado, 29 de mayo de 2021
Cadet Masculí Roig
66
43
DENTAL CARRALERO ROJO
Cadet Femení Nivell 3
sábado, 29 de mayo de 2021
Cadet Femení
0
2
CLUB SAN ANTONIO CARCAIXENT
Júnior Masculí 1ª Zonal
sábado, 29 de mayo de 2021
TALLERES OLTRASOL SL
52
57
Júnior Masculí Blau
Sènior Femení Ct. Autonómic
sábado, 29 de mayo de 2021
ESPORTS COLAU - CB ONDARA
43
51
Sènior Femení
Sènior Masculí 1ª Zonal
sábado, 29 de mayo de 2021
CB IFACH CALPE
57
79
Sènior Masculí Gsport
Sènior Femení Ct. Autonómic
domingo, 30 de mayo de 2021
Sènior Femení
72
44
ESPORTS COLAU - CB ONDARA
Infantil Masculí Nivell 4
domingo, 30 de mayo de 2021
ESCOLA BASQUET L´OLLERIA
49
41
Infantil Masculí Blau
Infantil Masculí Nivell 3
domingo, 30 de mayo de 2021
MARTINEZ VALLS INFANTIL BLAU
19
60
Infantil Masculí Roig
C.B. GENOVES
hace 2 meses
Sènior Femení Ct. Autonómic
viernes, 14 de mayo de 2021
Sènior Femení
58
44
C.D. SAN PEDRO MOIXENT
Infantil Masculí Nivell 3
sábado, 15 de mayo de 2021
NBALZIRA BLAU
48
8
Infantil Masculí Roig
Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 15 de mayo de 2021
C.B. TAVERNES DE LA VALLDIGNA
41
55
Cadet Masculí Blau
Cadet Masculí Nivell 3
sábado, 15 de mayo de 2021
Cadet Masculí Roig
54
23
ACTIVA ANTONIO VIVES ALBERIC
Infantil Masculí Nivell 4
martes, 18 de mayo de 2021
CB MANUEL
0
2
Infantil Masculí Blau
Júnior Masculí Preferent
sábado, 15 de mayo de 2021
Júnior Masculí Roig
54
45
VALCOMAQ C.N.B.XATIVA ROJO
Sènior Masculí 2ª Zonal
sábado, 15 de mayo de 2021
Sènior Masculí Blau
49
71
L’OLLERIA BÀSQUET
Infantil femení Nivell 3
sábado, 15 de mayo de 2021
C.B. TAVERNES DE LA VALLDIGNA
2
0
Infantil Femení
Sènior Masculí 1ª Zonal
domingo, 16 de mayo de 2021
PERFILES PLECK BENISSA
72
61
Sènior Masculí Gsport
C.B. GENOVES
hace 2 meses
Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 21 de noviembre de 2020
Cadet Masculí Blau
28
52
DENTAL CARRALERO-CNBXATIVA ROJO
Infantil Masculí Nivell 3
sábado, 21 de noviembre de 2020
CLUB BÀSQUET SUECA B
25
65
Infantil Masculí Roig
Cadet Masculí Nivell 3
sábado, 21 de noviembre de 2020
C.S.A. CARCAIXENT
6
46
Cadet Masculí Roig
Infantil Masculí Nivell 4
sábado, 21 de noviembre de 2020
Infantil Masculí Blau
20
60
EL MENJADOR CB LA FOGUERA CANALS
Júnior Masculí Preferent
sábado, 21 de noviembre de 2020
Júnior Masculí Roig
61
62
CBM BENIFAIÓ
Sènior Masculí 1ª Zonal
sábado, 21 de noviembre de 2020
Sènior Masculí Gsport
68
41
CBPEGO - SÈNIOR MASCULÍ
Infantil femení Nivell 3
domingo, 22 de noviembre de 2020
JESUITAS F BLANCO
2
0
Infantil Femení
Cadet Femení Nivell 3
miércoles, 16 de diciembre de 2020
C.B. PATRONATO BOCAIRENT
18:30
veure camp
Cadet Femení
C.B. GENOVES
hace 8 meses
Infantil femení Nivell 3
sábado, 14 de noviembre de 2020
Infantil Femení
65
32
ACADEMIA PETRAHER F
Infantil Masculí Nivell 4
sábado, 14 de noviembre de 2020
C.N.B.XATIVA
75
40
Infantil Masculí Blau
Cadet Masculí Nivell 3
sábado, 14 de noviembre de 2020
Cadet Masculí Roig
41
65
NBALZIRA BLAU
Júnior Masculí 1ª Zonal
sábado, 14 de noviembre de 2020
Júnior Masculí Blau
59
80
EMBA JR MASC
Sènior Masculí 2ª Zonal
sábado, 14 de noviembre de 2020
Sènior Masculí Blau
70
34
CLUB DE BASQUET PEPE SANCHEZ
Júnior Masculí Preferent
domingo, 15 de noviembre de 2020
DENIA BASQUET
51
104
Júnior Masculí Roig
Sènior Masculí 1ª Zonal
domingo, 15 de noviembre de 2020
DENIA BASQUET
49
75
Sènior Masculí Gsport

Comença la competició per als equips que participen a la lliga intermunicipal organitzada pel CB Tavernes.

Si a les setmanes anteriors varem anunciar l'inici de les competicons dels equips que participen a les lligues organitzades per la FBCV. Aquest cap de setmana son els equips de minibàsquet que participaran a la "lliga intermunicipal de Tavernes", els...

llegir més

C.B. GENOVES
hace 8 meses