Infantil Masculí Blau
2020/2021

Infantil Masculí Nivell 3
sábado, 12 de junio de 2021
Infantil Masculí Roig
64
63
MUTUA LEVANTE NB ALCOI
Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 12 de junio de 2021
NB ALZIRA GRANA
38
78
Cadet Masculí Blau
Infantil Masculí Nivell 3
domingo, 13 de junio de 2021
MUTUA LEVANTE NB ALCOI
75
64
Infantil Masculí Roig
Infantil Masculí Nivell 4
domingo, 13 de junio de 2021
C.D. PAIDOS DENIA
49
9
Infantil Masculí Blau
Cadet Masculí Nivell 4
domingo, 13 de junio de 2021
Cadet Masculí Blau
47
17
NB ALZIRA GRANA
Cadet Masculí Nivell 3
sábado, 12 de junio de 2021
CLUB BÀSQUET JOVENTUT D´ALCOI
85
53
Cadet Masculí Roig
Infantil Masculí Nivell 4
sábado, 12 de junio de 2021
Infantil Masculí Blau
24
58
C.D. PAIDOS DENIA
Cadet Masculí Nivell 3
domingo, 13 de junio de 2021
Cadet Masculí Roig
62
62
CLUB BÀSQUET JOVENTUT D´ALCOI
Sènior Femení Ct. Autonómic
domingo, 13 de junio de 2021
Sènior Femení
61
60
CB ILICITANO - BURGUER SUNSET
Sènior Femení Ct. Autonómic
sábado, 12 de junio de 2021
CB ILICITANO - BURGUER SUNSET
67
24
Sènior Femení

El cadet masculí roig, cadet masculí blau, infantil roig i infantil blau, s'uneixen al sènior femení a les eliminatòries pel títol de les seues respectives categories.

Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 29 de mayo de 2021
GERPASA CB LA FOGUERA CANALS
41
52
Cadet Masculí Blau
Aleví Masculí Nivell 3
sábado, 12 de junio de 2021
Aleví Masculí
63
38
UPB GANDIA 10 A
Cadet Masculí Nivell 3
sábado, 29 de mayo de 2021
Cadet Masculí Roig
66
43
DENTAL CARRALERO ROJO
Cadet Femení Nivell 3
sábado, 29 de mayo de 2021
Cadet Femení
0
2
CLUB SAN ANTONIO CARCAIXENT
Júnior Masculí 1ª Zonal
sábado, 29 de mayo de 2021
TALLERES OLTRASOL SL
52
57
Júnior Masculí Blau
Sènior Femení Ct. Autonómic
sábado, 29 de mayo de 2021
ESPORTS COLAU - CB ONDARA
43
51
Sènior Femení
Sènior Masculí 1ª Zonal
sábado, 29 de mayo de 2021
CB IFACH CALPE
57
79
Sènior Masculí Gsport
Sènior Femení Ct. Autonómic
domingo, 30 de mayo de 2021
Sènior Femení
72
44
ESPORTS COLAU - CB ONDARA
Infantil Masculí Nivell 4
domingo, 30 de mayo de 2021
ESCOLA BASQUET L´OLLERIA
49
41
Infantil Masculí Blau
Infantil Masculí Nivell 3
domingo, 30 de mayo de 2021
MARTINEZ VALLS INFANTIL BLAU
19
60
Infantil Masculí Roig
C.B. GENOVES
hace 2 meses
Aleví Masculí Nivell 3
sábado, 22 de mayo de 2021
NB ALZIRA
55
15
Aleví Masculí
Infantil femení Nivell 3
sábado, 22 de mayo de 2021
C.S.A. CARCAIXENT
2
0
Infantil Femení
Júnior Masculí 1ª Zonal
sábado, 22 de mayo de 2021
MECANIZADOS GARRIGUES CBG GUADASSUAR
44
43
Júnior Masculí Blau
Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 22 de mayo de 2021
Cadet Masculí Blau
48
8
COOPELEC CBG GUADASSUAR
Sènior Femení Ct. Autonómic
sábado, 22 de mayo de 2021
SPACHEM - CB BENIGÀNIM
26
55
Sènior Femení
Infantil Masculí Nivell 3
domingo, 23 de mayo de 2021
Infantil Masculí Roig
70
39
UPB GANDIA B
Sènior Masculí 2ª Zonal
sábado, 22 de mayo de 2021
UPB GANDIA
2
0
Sènior Masculí Blau
Júnior Masculí Preferent
sábado, 22 de mayo de 2021
Júnior Masculí Roig
66
49
C.B. TERRALFÀS JR M A
Cadet Femení Nivell 3
sábado, 22 de mayo de 2021
MUTUA LEVANTE NB ALCOI S. V. PAÚL
66
33
Cadet Femení
Infantil Masculí Nivell 4
sábado, 22 de mayo de 2021
Infantil Masculí Blau
46
30
UPB GANDIA
C.B. GENOVES
hace 2 meses
Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 22 de mayo de 2021
Cadet Masculí Blau
48
8
COOPELEC CBG GUADASSUAR
Aleví Masculí Nivell 3
sábado, 22 de mayo de 2021
NB ALZIRA
55
15
Aleví Masculí
Infantil Masculí Nivell 4
sábado, 22 de mayo de 2021
Infantil Masculí Blau
46
30
UPB GANDIA
Cadet Femení Nivell 3
sábado, 22 de mayo de 2021
MUTUA LEVANTE NB ALCOI S. V. PAÚL
66
33
Cadet Femení
Júnior Masculí 1ª Zonal
sábado, 22 de mayo de 2021
MECANIZADOS GARRIGUES CBG GUADASSUAR
44
43
Júnior Masculí Blau
Sènior Femení Ct. Autonómic
sábado, 22 de mayo de 2021
SPACHEM - CB BENIGÀNIM
26
55
Sènior Femení
Infantil femení Nivell 3
sábado, 22 de mayo de 2021
C.S.A. CARCAIXENT
2
0
Infantil Femení
Júnior Masculí Preferent
sábado, 22 de mayo de 2021
Júnior Masculí Roig
66
49
C.B. TERRALFÀS JR M A
Infantil Masculí Nivell 3
domingo, 23 de mayo de 2021
Infantil Masculí Roig
70
39
UPB GANDIA B
Sènior Masculí 2ª Zonal
sábado, 22 de mayo de 2021
UPB GANDIA
2
0
Sènior Masculí Blau
C.B. GENOVES
hace 2 meses
Sènior Femení Ct. Autonómic
viernes, 14 de mayo de 2021
Sènior Femení
58
44
C.D. SAN PEDRO MOIXENT
Infantil Masculí Nivell 3
sábado, 15 de mayo de 2021
NBALZIRA BLAU
48
8
Infantil Masculí Roig
Cadet Masculí Nivell 4
sábado, 15 de mayo de 2021
C.B. TAVERNES DE LA VALLDIGNA
41
55
Cadet Masculí Blau
Cadet Masculí Nivell 3
sábado, 15 de mayo de 2021
Cadet Masculí Roig
54
23
ACTIVA ANTONIO VIVES ALBERIC
Infantil Masculí Nivell 4
martes, 18 de mayo de 2021
CB MANUEL
0
2
Infantil Masculí Blau
Júnior Masculí Preferent
sábado, 15 de mayo de 2021
Júnior Masculí Roig
54
45
VALCOMAQ C.N.B.XATIVA ROJO
Sènior Masculí 2ª Zonal
sábado, 15 de mayo de 2021
Sènior Masculí Blau
49
71
L’OLLERIA BÀSQUET
Infantil femení Nivell 3
sábado, 15 de mayo de 2021
C.B. TAVERNES DE LA VALLDIGNA
2
0
Infantil Femení
Sènior Masculí 1ª Zonal
domingo, 16 de mayo de 2021
PERFILES PLECK BENISSA
72
61
Sènior Masculí Gsport
C.B. GENOVES
hace 2 meses